strefa architekt

Strefa architekta

– właściwe miejsce na zapoczątkowanie współpracy

Już teraz zapraszamy do współpracy projektantów wnętrz i architektów, których domeną jest strefa wykończeniowa w nieruchomościach. Mamy nadzieję, że nasza szeroka oferta produktów drewnianych, pozwoli Państwu dokonać właściwego wyboru, jeśli chodzi o – jakże ważną dla wielu właścicieli domów i mieszkań – kwestię podłóg drewnianych.

Dlaczego proponujemy Wam Strefę Architekta?

Nasza Strefa Architekta to nie tylko newsletter, dzięki któremu będziecie na bieżąco z najnowszymi trendami w designie i naszymi nowościami oraz propozycjami ofertowymi. Strefa Architekta Maderas jest to przede wszystkim miejsce dla tych projektantów wnętrz, którzy chcą z nami utrzymać bezpośredni kontakt. Otrzymacie produkty rekomendowane tylko dla architektów wnętrz, a także najnowsze katalogi, które ułatwią Wam współpracę z klientami.

Przeglądając bazę produktów, będziecie mogli dokonać swoistego researchu i wstępnej selekcji naszych produktów, tak by łatwiej przygotować się do rozmowy z naszymi specjalistami przed złożeniem zamówienia. Strefa Architekta została więc stworzona po to, by maksymalnie ułatwić Wam, drodzy Architekci, proces poszukiwania i wyboru optymalnych rozwiązań do Waszych projektów.

strefa architekta

Strefa Architekta Maderas jest także znakomitym sposobem stałego kontaktu, jeśli rzecz jasna w zaistniałej obecnie sytuacji społecznej, nie jesteście Państwo w stanie umówić się na bezpośrednią rozmowę z naszymi doradcami.

Strefa Architekta Maderas – miejsce dedykowane prawdziwym profesjonalistom designu wnętrz

Nastawieni jesteśmy nie tylko na współpracę z typowym klientem, jakim jest odbiorca indywidualny, lecz przede wszystkim na kontakt z prawdziwymi fachowcami, których pasja i żywiołem jest architektura wnętrz. Dążymy do tego, by nasza Strefa Architekta stała się miejscem, dostarczającym specjaliście szeroki wachlarz optymalnych narzędzi pozwalających bezproblemowo

 stworzyć jak najlepsze projekty. To one mają przecież pomóc w przekonaniu nawet najbardziej wymagających klientów. To Wy znacie ich potrzeby – my z kolei chcemy, jak najpilniej wsłuchiwać się w Wasze wymagania. Mamy nadzieję, że sprecyzowanie ich nastąpi w trakcie dwukierunkowego kontaktu właśnie w Strefie Architekta.

Maderas dla designerów i architektów wnętrz

Dziś oferta Maderas to nie tylko podłogi drewniane, lecz także obłożenia schodów betonowych, cokoły, listwy przypodłogowe, a nawet blaty i parapety. A wszystko to produkowane jest w naszej  nowoczesnej krakowskiej wytwórni. Gdy jeszcze w latach 80-tych, rozpoczynaliśmy biznes i jednocześnie przygodę w branży podłóg drewnianych, nie sądziliśmy, że te bez mała 40 lat doświadczenia wzmocni nas tak, iż będziemy w stanie oferować produkt unikatowy i spersonalizowany pod konkretnego – jakże ostatnio wymagającego – klienta.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy wspomóc naszych klientów indywidulanych w urzeczywistnieniu marzeń o pięknym domu, a współpracujących z nami projektantów i architektów wesprzeć w trudnym procesie designu wnętrz.

Zadzwoń do naszych specjalistów

Aneta Dorabialska

+ 48 662 407 830

Sylwia Kaźmierczak

+48 600 942 400

Formularz kontaktowy: