dlaczego podłogi maderas?

Drewno jest najpiękniejszym, wszechstronnym i najbardziej przyjaznym dla środowiska dostępnym materiałem podłogowym. Na przekór zmiennym trendom, jakość i styl nigdy nie wychodzą z mody. Właśnie dlatego drewniane podłogi Maderas® zawsze doskonale odnajdą się we wnętrzu.

po pierwsze: tradycja

Historia firmy Maderas® sięga ponad 30 lat wstecz. To w latach ’80 XX wieku stawialiśmy pierwsze kroki jako wykonawcy podłóg drewnianych. Bardzo szybko zrozumieliśmy, że jedynie pełna kontrola nad procesem produkcyjnym i obróbką drewna gwarantuje oczekiwany efekt końcowy. Ta świadomość była dla nas motorem napędowym konsekwentnego rozwoju działalności.

po drugie: doświadczenie

Obecnie możemy szczycić się profesjonalną linią produkcyjną oraz niezmiernie bogatą liczbą wzorów podłóg ujętych w 6 kolekcjach, spośród których każda reprezentuje inne metody wykończenia i wypływa z odrębnej tradycji rzemieślniczej. Podłogi, które opuszczają naszą krakowską wytwórnię, są wyjątkowe; każdą tworzymy dla Was i z Wami. Równocześnie dbamy o to, by nie zawieść zaufania, jakim nas obdarzono. Wykorzystujemy jedynie drewno spełniające normy i pochodzące z legalnych, certyfikowanych źródeł. Do wykończenia powierzchni wybieramy preparaty, które zapewniają trwałe zabezpieczenie i optymalną ochronę, a równocześnie są przyjazne środowisku i skomponowane z naturalnych, ekologicznych składników. Opracowaliśmy intuicyjny, przejrzysty proces tworzenia podłogi, który sprawia, że oddajemy w Państwa ręce produkt spersonalizowany i unikatowy.

po trzecie: komplementarność oferty

Maderas® to nie tylko podłogi drewniane. Zadbaliśmy o komplementarność naszej oferty – tak, by zagwarantować jak najbardziej spójny efekt końcowy i zadbać o  Waszą wygodę. Zdajemy sobie sprawę jak trudnym i wymagającym jest okres remontu wymarzonego domu czy mieszkania, i jak wiele czasu i nerwów może Wam zaoszczędzić powierzenie wykonawstwa kluczowych elementów wyposażenia jednemu producentowi. Wykonujemy obłożenia schodów betonowych, kratki radiacyjne, listwy przypodłogowe i cokoły, blaty i parapety, czy wreszcie – lub przede wszystkim – obłożenia ścian.