podłogi drewniane maderas

Sześć ponadczasowych, uniwersalnych kolekcji. Naturalne, piękne barwy, starannie wykończone drewno, stuprocentowe zabezpieczenie.

Kolekcja Moderna

Podłogi z kolekcji Moderna stanowią idealną podstawę we wnętrzach utrzymanych zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Deski dostępne w optymalnej szerokości 19 cm, doskonale wpisują się w proporcje mniejszych, jak i tych bardziej okazałych pomieszczeń. Proponowane w uniwersalnym miksie długości (60 – 190 cm), pozwalają uzyskać naturalny, estetyczny efekt końcowy i gwarantują optymalne wykorzystanie surowca.

kolekcja Moderna, Invisible look
kolekcja Aged, English Color

kolekcja aged

Ta szlachetna, wysublimowana kolekcja nawiązuje do kolorów ziemi. Kolory w palecie AGED są wytrawione, eleganckie i stonowane, co doskonale koresponduje z pełnią charakteru drewna w klasie rustykalnej. Kwintesencja elegancji i nowoczesności w naszej flagowej szerokości 19 cm. Doskonały wybór do klasycznych i minimalistycznych wnętrz. 

kolekcja antiquo

Podłogi z kolekcji Antiquo w sposób bezkompromisowy ukazują piękno i charakter dębu rdzeniowego: surowego, naturalnego drewna poprzecinanego podłużnymi bruzdami wypełnionymi czarną masą szpachlową. Każda deska jest dziełem natury, o uwypuklonym charakterze drewna i stwarza niepowtarzalny efekt. To podłoga, która pozwoli uzyskać nietuzinkowe, wyjątkowe wnętrze i skutecznie przykuje uwagę.

kolekcja Antiquo, Castle Brown
kolekcja Handmade, zamówienie indywidualne

kolekcja handmade

Niepowtarzalna kolekcja podłóg o uwypuklonej strukturze drewna. Podłogi z kolekcji ręcznie postarzanej bez wątpienia zapadają w pamięć, imponują i  pozwalają uzyskać efekt wnętrza nietuzinkowego i dopracowanego. Dojrzałe odcienie naturalnego drewna podkreślają jego szlachetność. 

kolekcja loft

Okazałe deski podłogowe w szerokości aż 26 cm. Kolekcja stworzona z myślą o przestronnych, otwartych pomieszczeniach. Doskonale odnajdą się w roli podstawy klasycznych aranżacji, ale będą też stanowić dyskretne, acz szlachetne tło w minimalistycznych, nowoczesnych wnętrzach.

kolekcja Loft, Ultra White
kolekcja Economy, Vanilla

kolekcja economy

Naturalne drewno w przystępnej cenie. Efektowne
deski podłogowe o szerokości 15 cm ukazujące piękno drewna w pełnej okazałości; wachlarz sześciu ponadczasowych, zróżnicowanych kolorów.  Jedno z tych małych arcydzieł natury, które są źródłem codziennego zachwytu i komfortu.

Scroll to Top